UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Podkarpackie Centrum
Produkcyjno-Wdrożeniowe
"EKO-KARPATY"
dr inż. Jan Pąprowicz
SPUNBOND nonwovens
Ewelina Pąprowicz  
00 48 508 153 562
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Filtry kieszeniowe - Producent

Filtry kieszeniowe są stosowane jako filtry powietrza w systemach HVAC do zastosowań przemysłowych, jak również do innych zastosowań. Stosowane są jako filtry wstępne lub filtry dokładne w instalacjach klimatyzacji. Można je również spotkać w systemach recyrkulacji powietrza gdzie pełnią rolę ochrony central wentylacyjnych. Stosowane są wszędzie tam, gdzie konieczne jest filtrowanie powietrza zarówno w obiektach przemysłowych, handlowych, gastronomii, hotelarstwie jak i w pomieszczeniach biurowych czy mieszkalnych .Filtry kieszeniowe mają znacznie większą chłonność pyłową i dłuższą żywotność niż inne filtry.
IMG 4620Filtry zbudowane są z metalowej ramki wykonanej z blachy ocynkowanej o szerokości 25 mm (ramka zewnętrzna), ramek wewnętrznych o szerokości 20 mm oraz z worków filtracyjnych (kieszeni) z syntetycznego materiału filtrującego jako jedno- lub wielowarstwowa kompozycja.
Posiadamy w ofercie filtry kieszeniowe wszystkich klas filtracji od G3 do F9, spełniają one wymogi określone w normach PN-EN 779 i PN-EN ISO 16890. Ponadto istnieją kompozycje zawierające warstwę włókniny z naniesionym węglem aktywnym.
 


WYMIARY FILTRÓW KIESZENIOWYCH:

b-szerokość,
h-wysokość zawiera się najczęściej w przedziale od 287 do 592 mm,
l-długość w zakresie od 200 do 600 mm (typowy skok długości filtra co 50mm, z wyjątkiem iż częściej spotyka się filtry o długości 360 mm, zamiast 350mm).kieszeniowe wymiary
Oferowane są wymiary zgodnie z życzeniem klienta. Liczba kieszeni waha się w zakresie od 3 do 10 w zależności od wymiaru i klasy filtra. Klasy filtracji odpowiadają wymogom określonych w normach PN-EN 779 i PN-EN ISO 16890 i obejmują pełny zakres.

KOLORY ZEWNĘTRZNEJ WARSTWY FILTRÓW:
• biały (klasy G3, G4, M5, F9),
zielony lub biały (klasa M6),
różowy lub biały (klasa F7),
żółty lub biały (klasa F8).

Kieszenie wykonane są z jednowarstwowego materiału lub wielowarstwowej kompozycji, kieszenie są zszyte metodą tradycyjną lub ultradźwiękowo. Kieszenie po zszyciu są montowane razem z ramkami wewnętrznymi do ramki zewnętrznej i łączone bez nitowo. Całość ramki zewnętrznej jest zamykana jednym nitem.

PARAMETRY:

Wydajność 9700 m³/(h*m²)
Opór przepływu początkowy
• od 50 do 150 Pa (w zależności od klasy filtracji)
Opór przepływu końcowy
• 250 Pa (klasy G3, G4),
• 450 Pa (klasy M5 do F9)
Maksymalna temperatura pracy 70ºC

 

więcej informacji:

Stanisław Mierzwa 
mob. 508 153 580
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.paty.pl