EKO-KARPATY Zakład Tarnowiec

Drukuj

spunbond pp

Podkarpackie Centrum Produkcyjno-Wdrożeniowe EKO-KARPATY w Tarnowcu powstało w 1993r.  Specjalizujemy się w produkcji materiałów włókienniczych, głównie dla filtracji i obuwnictwa, ale także dla innych zastosowań. Produkujemy również gotowe filtry do odkurzaczy i innego sprzętu AGD. 

Jesteśmy liczącym się producentem oraz dostawcą kooperacyjnym i rynkowym w kraju i za granicą. Systematyczne unowocześniamy park maszynowy i procesy produkcji oraz rozszerzamy gamę wyrobów. Stały rozwój firmy pozwala nam nadążać za potrzebami rynku i elastycznie reagować na potrzeby klientów.  Posiadamy certyfikat zarządzania jakością ISO:9001, niezbędne atesty i certyfikaty na wyroby oraz patenty na stosowane technologie. Jesteśmy prężni w działaniu, otwarci na nowości i elastyczni we współpracy.

 tarnowiecs1

W naszej ofercie posiadamy :


Z wytworzonych w naszym Zakładzie włóknin na zlecenie odbiorców wykonujemy metodą zgrzewania lub szycia gotowe wyroby w postaci :

Włókniny, które posiadamy w ofercie mogą być dostarczane w postaci taśmy o szerokości do 1600 mm lub formatek według życzenia klienta.

 

Zakład świadczy usługi w zakresie:

Produkowane przez nasz Zakład wyroby posiadają wysoką jakość oraz Atesty i Certyfikaty. W celu ciągłego podnoszenia jakości współpracujemy z wieloma instytutami badawczymi. O jakości naszych produktów i usług świadczy współpraca renomowanymi firmami krajowymi i zagranicznymi.
 
tarnowiecs