UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Podkarpackie Centrum
Produkcyjno-Wdrożeniowe
"EKO-KARPATY"
dr inż Jan Pąprowicz
  •  13 442 40 15 Z-d Tarnowiec
  •  17 851 78 11 Z-d Technitex

Filtry samochodowe BJP Filter

 

Filtr powietrza to element układu dolotowego silnika spalinowego, mający za zadanie oczyszczanie powietrza zasysanego do komory spalania z zanieczyszczeń pyłowych. W 2008 r. w zakładzie „Technitex” wdrożona została produkcja filtrów samochodowych, cechujących się wysoka skutecznością filtracji powietrza.  Nasze filtry charakteryzują się wysoka jakością, a ich parametry techniczne sprawdzane są na każdym etapie procesu technologicznego.
 

Najważniejsza częścią składowa filtra powietrza jest materiał filtracyjny w postaci papieru. Jego jakość w dużym stopniu wpływa na skuteczność filtracji. Papier, który stosujemy w naszych filtrach, pochodzi od najlepszych europejskich oraz światowych producentów.

W dniu dzisiejszym dysponujemy szeroką i wciąż powiększającą się gamą filtrów: okrągłych, panelowych oraz skośnych. Nasz pełny asortyment filtrów samochodowych znajduje się w internetowym katalogu produktów.
Nasze filtry powietrza:
  • pozwalają na uzyskanie optymalnego składu mieszanki paliwowo – powietrznej;
  • zapewniają wysoka wydajność silnika i zmniejszają zużycie paliwa;
  • chronią wnętrze silnika przed uszkodzeniami i wydłużają jego żywotność
  • zmniejszają hałas związany z wlotem powietrza i równoważą przepływ powietrza.
 

 bjp filtry

 

Z powodu coraz większego zanieczyszczenia powietrza na terenach miejskich, a także coraz częstszego występowania chorób alergicznych, bardzo ważnym elementem we współczesnych samochodach są filtry przeciwpyłkowe, odpowiedzialne za filtrację powietrza wpływającego do wnętrza kabiny samochodu. O skuteczności ich działania można przekonać się podczas ich wymiany, gdy na powierzchni filtracyjnej można zaobserwować wszystkie pyły oraz niec zystości, które nie przedostały się do wnętrza samochodu. Filtry kabinowe zatrzymują alergeny, kurz, dymy przemysłowe i spaliny, sadzę oraz bakterie.
 
Filtry kabinowe wykonane są z materiałów poliestrowych charakteryzujących się dużym przepływem powietrza i dzięki temu nie powodują zawirowań powietrza wewnątrz kabiny.
 
Nasze filtry przeciwpyłkowe
  • zatrzymują powyżej 99% szkodliwych i alergennych zanieczyszczeń powietrza;
  • zapewniają odpowiednia wentylacje oraz wysoka jakość powietrza w kabinie samochodowej;
  • chronią instalacje klimatyzacyjna w samochodzie przed uszkodzeniem;
  • umożliwiają swobodny przepływ powietrza - znika efekt nadmiernego parowania szyb.

 

 

bjp filter