UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Podkarpackie Centrum
Produkcyjno-Wdrożeniowe
"EKO-KARPATY"
dr inż. Jan Pąprowicz
Dział sprzedaży i e-sklep
17 779 62 45
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
spunbond_f4.jpg
Podkarpackie Centrum Produkcyjno Wdrożeniowe "EKO-KARPATY" dr inż. Jan Pąprowicz

Firma rodzinna mocno związana z Tarnowcem, który jest centralnym miejscem Naszej działalności oraz Głogowem Małopolskim. Firma "EKO-KARPATY" jest wiodącym specjalistą w zakresie produkcji włóknin medycznych, filtracyjnych oraz filtrów do rekuperatorów i central wentylacyjnych.

PCPW Eko-Karpaty zakład w Głogowie Małopolskim
spunbond_f4.jpg
Producent
Filtry do rekuperatorów
spunbond_f4.jpg
Producent
Filtry kieszeniowe o klasie filtracji G3 - F9

Stosowane są jako filtry wstępne lub filtry dokładne w instalacjach klimatyzacji HVAC.

spunbond_f4.jpg
Producent
Filtry powietrza silnika i kabiny do samochodów i autobusów
spunbond_f4.jpg
Producent
Filtry do odkurzaczy
AQUA VAC EINHELL KÄRCHER
BUDGET FLEX MAKITA
DE WALT GISOWATT ROWENTA i innych
spunbond_f4.jpg
Producent
Włókniny polipropylenowe typu SPUNBOND

Mających zastosowanie w medycynie i higienie, głównie przy produkcji maseczek, odzieży ochronnej oraz innych specjalistycznych artykułów medycznych.

spunbond_f4.jpg
STANDARD 100 by OEKO-TEX®

Produkowana przez nas włóknina medyczna jest bezpieczna dla skóry i zdrowia człowieka oraz przyjazna dla środowiska. W swoim składzie nie zawiera niebezpiecznych i zakazanych substancji. Potwierdza to otrzymany certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX® nadawany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Badań i Testowania w Dziedzinie Ekologii Tekstyliów i Skóry z siedzibą w Zurychu.

spunbond_f4.jpg
Na produkowaną włókninę medyczną posiadamy:
Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH

Świadectwo Jakości Zdrowotnej Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny w Warszawie, które potwierdza że, produkt jest zgodny z obecnymi normami w dziedzinie bezpieczeństwa.

previous arrow
next arrow

PGM | Polska Grupa Motoryzacyjna

9 listopada 2016 w Sędziszowie Małopolskim została powołana Polska Grupa Motoryzacyjna – pierwsze w Polsce stowarzyszenie zrzeszające wyłącznie krajowych producentów z branży. Inicjatorem i Prezesem Zarządu PGM jest Adam Sikorski, Prezes PZL Sędziszów S.A. Stowarzyszenie ma charakter ogólnopolski.
Stowarzyszenie skupia głównie firmy z regionu podkarpackiego, który uważany jest za lidera branży motoryzacyjnej w Polsce. Elementem wyróżniającym Polską Grupę Motoryzacyjną spośród innych stowarzyszeń branżowych jest fakt, że w jej skład wchodzą tylko przedsiębiorstwa z polskim kapitałem. Wśród firm założycielskich PGM, oprócz PZL Sędziszów, są również: PIMOT, czyli Przemysłowy Instytut Motoryzacji, Sanok Rubber Company SA, PELMET S.J., SPLAST Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR Grażyna Naborczyk, Grupa EKO-KARPATY, Prywatny Ośrodek Maszynowy, GUMAT Róg Pawlikowski S.J., JASŁOMET PPH Furtek-Lipiecki Sp. J. Ich wspólnym celem jest chęć produkowania i sprzedaży wyrobów motoryzacyjnych pod własną, polską marką.

 

źródło: http://pzlsedziszow.pl/na-podkarpaciu-powstala-polska-grupa-motoryzacyjna/

„Rynek części motoryzacyjnych w Polsce jest zdominowany przez duże, międzynarodowe koncerny. W podobnej sytuacji jest wielu krajowych producentów, którzy są podwykonawcami dla zagranicznych marek. Jeśli zaczniemy działać wspólnie, w ramach jednego zrzeszenia, z pewnością łatwiej będzie stworzyć warunki sprzyjające rozwojowi naszych firm” – podkreśla Adam Sikorski, Prezes Zarządu PGM.

Polska Grupa Motoryzacyjna chce m.in. proponować zmiany w dziedzinie legislacji oraz rozwijać współpracę w zakresie badań i rozwoju, a także zwiększać świadomość klientów, że polskie wyroby charakteryzują się tak samo dobrą jakością jak produkty zagranicznych marek.

Siedziba organizacji znajduje się w Sędziszowie Małopolskim, a biuro w Warszawie. Szczegółowy program Stowarzyszenia PGM oraz warunki przystąpienia zostaną zaprezentowane 18 listopada na konferencji prasowej, podczas Kongresu 590 w podrzeszowskiej Jasionce.

 

ue 950piks